Студенттер курсанттармен кездесті…..

Жақында  Қостанайдағы Челябі мемлекеттік университеті филиалының бір топ студенттері Академия курсанттарының күнделікті өмірімен танысу және  өзара тәжірибе алмасу мақсатында Академияның белсенді курсанттарымен кездесіп, пікір алмасты.

10_02_1

Кездесу барысында қонақтар Академия мұражайын және курсанттар асханасын аралап, тамашалады.

10_02_2

Сырттан келген студенттер үшін Академия өмірі оларды бей-жай қалдырмады. Тіпті курсанттар өміріне қызығып, болашақта сәті түссе осы оқу орнында оқығысы келетіндерінде жасырмады.

10_02_3

Кездесу соңы жақын бауырмалдық жарасымы жарасқан достық әңгімеге ұласты. Және де қонақтар  Академия курсанттарын алдағы уақытта қолдары бос уақыттарында Челябі мемлекеттік университетіне қонақ болуға шақырды.

10_02_4

Тәрбие жұмысы бөлімі