ІІМ Қостанай академиясының қызметкерлеріне В1 орта деңгейі бойынша «Қазтест» жүйесі бойынша мемлекеттік тілді оқыту курсын аяқтағаны туралы сертификаттар табысталды.
2022 жыл бойы Академия қызметкерлері үшін мемлекеттік тілді оқыту курстарын «Тілдарын» орталығының оқытушысы Жазира Жұмабаева жүргізді.
Курстың мақсаты — мемлекеттік қызметшілердің қазақ тілін оқып-үйренуге деген қызығушылығын арттыру, мемлекеттік тілдің қолданыс аясын кеңейту.
В1 орта деңгейіне ие қызметкерлер емтиханды табысты тапсырып, сертификаттар алды.

Сотрудникам Костанайской академии МВД вручены сертификаты об окончании курса обучения государственного языка по системе «Қазтест» по среднему уровню В1.
На протяжении 2022 года курсы обучения государственному языку для сотрудников Академии проводила преподаватель центра «Тілдарын» Жазира Жумабаева.
Цель курса — повышение интереса государственных служащих к изучению казахского языка, расширение сферы применения государственного языка.
Сотрудники, владеющие средним уровнем В1, успешно сдали экзамен и получили сертификаты.