Бүгін Павлодар қаласының «Қабанбай батыр атындағы «Жас сарбаз» облыстық мамандандырылған лицей-мектеп-интернаты» КММ-де ІІМ Тергеу департаментінің бастығы полиция генерал-майоры Санжар Адилов және ІІМ Қостанай академиясы бастығының міндетін атқарушы полиция полковнигі Нуркен Мухаметкалиев Лицей тәрбиеленушілерімен кездесті.
Кездесу барысында Лицей оқушыларымен кәсіптік бағдарлау жұмыстары жүргізіліп, Қостанай академиясындағы оқу үдерісі туралы фильм көрсетілді.

Сегодня в КГУ «Областной специализированный лицей-школа-интернат» Жас сарбаз» имени Кабанбай батыра » г.Павлодар с воспитанниками Лицея встретились начальник Следственного департамента МВД генерал-майор полиции Санжар Адилов и исполняющий обязанности начальника Костанайской академии МВД полковник полиции Нуркен Мухаметкалиев.
В ходе встречи была проведена профориентационная работа с учащимися Лицея, продемонстрирован фильм об учебном процессе в Костанайской академии.