20-дан астам кадет оқушысы ҚР ІІМ Қостанай академиясына келді.
Бүгін оқу орны Б. Момышұлы атындағы №5 орта мектептің оқушыларына есігін айқара ашты .Балалар кадет сыныбында оқиды, болашақта олардың көпшілігі Академияға түсуді жоспарлап отыр.
Қонақтар Академия қызметкерлерімен кездесті, олар өз жұмыстарының ерекшеліктері, оның артықшылықтары мен қиындықтары жайында түсіндірді. Оқушылар Академия тарихымен танысу үшін музейге келді, жаңартылған кітапхананы аралап , олар спорт кешенінде өздерінің физикалық мүмкіндіктерін сынап көрсетті. Жатақханаларды көріп, практикалық оқу полигондары туралы көп нәрсе білді. Балаларға тосынсый ретінде асханада түскі ас ұйымдастырылды.
— Өз өмірін құқық қорғау органдарындағы қызметпен байланыстыруды жоспарлап отырған оқушылар үшін бұл полицейлердің жұмысы туралы көбірек білуге, қызықтырған сұрақтарға жауап алуға мүмкіндік береді, — деп өз әсерімен бөлісті Артем Щербаков.
Іс-шара соңында кадет оқушыларына Ашық есік күніне белсенді қатысқаны үшін Академия басшылығының атынан грамоталар табысталды!Более 20 школьников-кадетов посетили Костанайскую академию МВД РК

src=»https://kostacademy.edu.kz/novosti/2022/10/28_02_5.jpg» width=»500″ />

Сегодня учебное заведение распахнуло свои двери для мальчишек и девчонок средней школы №5 им.Б.Момышұлы. Ребята обучаются в кадетском классе, в будущем многие из них планируют поступить в Академию.
Гости встретились с сотрудниками вуза, которые рассказали им о специфике своей работы, о её преимуществах и трудностях. Школьники посетили музей, где узнали историю Академии, обновленную библиотеку, спортивный комплекс, где смогли продемонстрировать свои физические данные, прошлись по общежитиям, узнали много нового об практических учебных полигонах. Приятным сюрпризом для ребят стал обед в столовой, который был организован в честь их прихода.
– Для школьников, которые планируют связать свою жизнь со службой в правоохранительных органах, это возможность побольше узнать о работе полицейских изнутри, получить ответы на интересующие вопросы, — поделился своим впечатлением Артем Щербаков.
В завершение мероприятия кадетам были вручены грамоты от руководства Академии за активное участие в Дне открытых дверей!