Қылмыстық құқық және криминология кафедрасы

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 19 мамырдағы No 101 бұйрығымен Қылмыстық құқық және криминология кафедрасы қайта құрылды және Ішкі істер министрлігі Қостанай академиясының жетекші, құрылымдық бөлімшелерінің бірі болып табылады. Ішкі істер органдары үшін кадрлар даярлау жөніндегі Қазақстан Республикасының Шрақбек Қабылбаев атындағы істері.

Қылмыстық құқық және криминология кафедрасының миссиясы – кафедраның пәндері бойынша оқу-әдістемелік жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу, оқу-материалдық базаны жақсарту, қылмыстық құқық саласында қажетті кәсіби сапалары бар жоғары білікті мамандарды дайындау.

Кафедра бакалавриат, магистратура, докторантура және бастапқы кәсіби дайындық курстары бойынша білім беру бағдарламалары бойынша оқытуды жүзеге асырады.

Кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы

Кафедра бастығы (PhD) философия докторы, полиция подполковнигі Хакимов Ержан Маратович

Кафедра профессоры заң ғылымдарының докторы Сқақов Айдарқан Байдекұлы (доктор, Беларусь, Қазақстан және Ресейдің профессоры, Қазақстан Республикасының білім беру ісінің құрметті қызметкері, «Құрмет» орденінің иегері).

Кафедра доценті заң ғылымдарының докторы, Ішкі істер министрлігінің еңбек сіңірген қызметкері, профессор Әкімжанов Талғат Құрманұлы.

Кафедраның аға оқытушысы құқық қорғау қызметі магистрі, полиция подполковнигі Базарбаева Аида Батырбековна.

Кафедраның аға оқытушысы құқық қорғау қызметі магистрі, полиция подполковнигі Қожахмет Әсел Серікқызы.

Кафедраның аға оқытушысы заң ғылымдарының магистрі, полиция майоры Қалқаманұлы Мадияр.

Кафедраның аға оқытушысы заң ғылымдарының магистрі, полиция майоры Бабич Александра Анатольевна.

Кафедра оқытушысы заң ғылымдарының магистрі, полиция подполковнигі Рахметова Зульфия Амангельдиновна.

Кафедра оқытушысы полиция капитаны Шайкемелова Лаззат Салимгереевна.

Телефон 25-55-90-(162, 191)