3 КУРС КУРСАНТТАРЫМЕН ОНЛАЙН КЕЗДЕСУ

2021 жылдың 29 қаңтарында ZOOM платформасын қолдана отырып, кәсіби даярлық факультетінің 3 курс курсанттарымен онлайн кездесу өтті.
Академия бастығының орынбасары, полиция полковнигі А.Ж. Нурушев кіріспе сөзінде курсанттармен амандасып, жиналыстың күн тәртібімен таныстырды.
Кездесуге факультет бастығының міндетін атқарушысы Г.Т. Кульжанова, курс бастығы, полиция майоры М.С. Мырзағалеев, факультетінің аға оқытушы-әдіскері, полиция подполковнигі Л.Т. Кинжебаева, ОӘО білім беруді бақылау және мониторинг (сапа) бөлімінің оқытушы-әдіскері, полиция майоры С.А. Новотеева қатысты.
Кездесу барысында аралық аттестаттаудың нәтижелері, курсанттардың қызметтік тәртібінің жағдайы туралы ақпарат ұсынылды. Республикадағы эпидемиологиялық жағдай кезеңінде оқуға адал қарауға, қызметтік тәртіпті, санитарлық нормаларды сақтауға баса назар аударылды.
Қорытындылай келе, Ахан Жақыпбекұлы курсанттарға оқу процесінде берік білім алуға белсенділік танытуын тіледі.

Кәсіби даярлық факультеті

ОНЛАЙН ВСТРЕЧА С КУРСАНТАМИ 3 КУРСА

29 января 2021 года, используя платформу ZOOM, состоялась онлайн встреча с курсантами 3 курса факультета профессиональной подготовки.

Заместитель начальника Академии, полковник полиции Нурушев А. Ж. во вступительном слове поприветствовал курсантов, ознакомил с повесткой собрания.

На встрече присутствовали испольняющий обязанности начальника факультета Кульжанова Г.Т., начальник курса, майор полиции Мурзагалеев М.С., старший преподаватель-методист факультета профессиональной подготовки, подполковник полиции Кинжебаева Л.Т., преподаватель-методист отделения мониторинга и контроля оценки (качества) образования УМЦ, майор полиции Новотеева С.А.

В ходе встречи была представлена информация о результатах промежуточной аттестации, о состояние служебной дисциплины курсантов. Акцентировано внимание на добросовестное отношение к учебе, соблюдение служебной дисциплины, санитарных норм в период эпидемиологической ситуации в республике.

В заключение, Ахан Жакыпбекович, пожелал курсантам проявлять активность в приобретении прочных знаний в процессе обучения.

Факультет профессиональной подготовки