Ассамблеяның басты мақсаты Қазақстан Республикасының этносаралық келісімін қамтамасыз ету.

25_02_2

25_02_3

25_02_4

25_02_5

20 қазан 2016 жылы академияның 1-ші курс курсанттары Е. Өмірзақов атындағы облыстық филормониясына аяқ басты. курсанттарғка арнап концерт ұйымдастырылды. Көптеген курсанттар филорманияға бірінші рет барып, ұмытылмас сезімге бөленді.
Студенттер уақытты қызықты өткізіп қана қоймай филармонияның əртістерімен танысып олардың шығармашылығымен танысты.
Әртістер үлкен əсер қалдырып, студенттердің филормонияға деген қызығушылығын арттырды.

25_02_1

2016 жылы 23 қазанда Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының мәжіліс залында Қостанай филиалының Қазақстан халықтар Ассамблеясының өкілі Суслова А.И мен кездесу өтті.
Кездесу барысында А.И. Суслова академияның 1-ші курс курсанттарына Қазақстан Республикасы халық ассамблеясының мақсаттары мен міндеттері туралы баяндады.

Əңгіме барысында студенттер Елбасы Н.Назарбаевтың жарлығы бойынша 1995 жылы 1наурыз күні Қазақстан Республикасының халық ассамблеясының институты құрылғанын білді.

1 курс курсаты Нуржантаева А.К.