2019 ЖЫЛҒЫ КҮНДІЗГІ ОҚЫТУ НЫСАНЫ ТҮЛЕКТЕРІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК АТТЕСТАТТАУЫ, ӨЗ МӘРЕСІНЕ ЖЕТУДЕ

Күндізгі оқыту нысаны бойынша білім алып жатқан Академия түлектері Мемлекеттік аттестаттаудың екінші кезеңі — кешенді емтихан тапсыруда, бұл кезең, екі бейіндік пән бойынша ситуациялық тапсырмаларды шешумен ауызша тапсыру нысанын көздейді. Дәл осы кезеңде курсанттар, өздерінің Академия қабырғасында оқу кезінде алған білімдері мен қабілеттерін, дағдылары мен қасиеттерін көрсетулері қажет. Жалпы алғанда, курсанттар, оқу кезеңінде алған білімдерін дәлелдеуде және де ҚР әкімшілік және қылмыстық-атқару заңнамаларының нормаларын еркін меңгергендіктерін айқын дәлелдеуде.
Қылмыстық-атқару мамандандыруы бойынша білім алып жатқан курсанттардан емтихан қабылдау кезінде бақылаушы ретінде Қостанай облысы бойынша ҚАЖД УК-161/2 мекемесінің ардагерлер кеңесінің төрағасы отставкадағы ішкі қызмет майоры Бурктубаев Мейрамбек Агубаевич қатысуда.

ҚҚАҚжК кафедрасы

БЛИЗИТСЯ К СВОЕМУ ЛОГИЧЕСКОМУ ЗАВЕРШЕНИЮ ГОСУДАРСТВЕННАЯ АТТЕСТАЦИЯ ВЫПУСКНИКОВ — 2019 ОЧНОЙ ФОРМЫ ОБУЧЕНИЯ

Выпускники Академии очной формы обучения проходят 2-ой этап сдачи комплексного экзамена Государственной аттестации, предусматривающий устную форму экзамена по двум профилирующим дисциплинам с решением ситуационной задачи. Именно, на этом этапе курсанты демонстрируют свои знания и умения, навыки и качества, которые были получены и приобретены за годы обучения в Академии. В целом, курсанты подтверждают полученные во время обучения знания и демонстрируют свободное ориентирование в нормах действующего административного и уголовно-исполнительного законодательства РК.
В качестве наблюдателя на экзаменах у курсантов уголовно-исполнительной специализации принял свое непосредственное участие Председатель совета ветеранов учреждения УК-161/2 ДУИС по Костанайской области майор внутренней службы в отставке Бурктубаев Мейрамбек Агубаевич.

Кафедра УУИПиК