Біліктілікті арттыру курстарының тыңдаушылары: Академияға алғыспен

«Біз сіздерге ризамыз!» — бұл біліктілікті арттыру курстарының тыңдаушыларының курс аяқталғандағы айтқан сөздері. Жаңа білім, пайдалы ақпарат, тәжірибе алмасу, қарым-қатынас – осының бәрі Қостанай академиясының оқу процесін құрамдас бөліктері.

Қостанай облысы бойынша ҚАЖД Қарабалық аудандық пробация қызметінің бастығы, әділет капитаны Медыбаева  Анара

Біліктілікті арттыру курстарында біз бір апта уақыт ғана болдық – менің ойымша, ол өте аз. Бір минут бос уақытымыз болмады. Өте қарқынды, мазмұнды және танымды. Пробация қызметінің мәселелерін талқылауда Академия ғалымдары – докторлар мен ғылым кандидаттары Шнарбаев Б.К., Слепцов И.В., Мизамбаев А.Е. қатысты. Біз сотталғандарға психологиялық қолдау көрсету, АИТВ-нің алдын алу, пробация қызметінің инспекторларының қызметіндегі жанжалды жағдайларды басқару бойынша тренингтерге қуана қатыстық. Академия түлегі ретінде маған тағы да осында келуге өте қуандым. Біз оқуымызды аяқтағаннан бері көп нәрсе өзгерген. Бізбен сол кездерде жұмыс істеген – курстық звеноға, профессорлық-оқытушы құрамға, асхана қызметкерлері мен медициналық бөлімге алғысымды білдіремін.

Күнделікті оқудан басқа біз кәсіби шеберлік сайысына қатыстық. Бұндай сайыстар эмоциялық серпілу үшін, өз-өзіңді бағалау мен өз кәсіби деңгейіңді көтеру үшін қажет. Мен сайыстың барлық кезеңдерінен өтіп  1 орынды иелендім. Бірақ, бұл жеңіс тек қана менікі ғана емес, сіздердің, Академия қызметкерлерінің де жеңісі. Өйткені мен Академия түлегімін! Сіздерге үлкен рахмет!

Сонымен қатар келе жатқан Отан қорғаушылар күнімен барлық ерлер қауымын құттықтаймын! Денсаулық, амандық, табыс және біздің Академиямыздың гүлдене беруін тілеймін!

Шығыс Қазақстан облысы бойынша ҚАЖД пробация қызметінің аға инспекторы, әділет капитаны Мусатаева Кира Равильевна

Менде Қостанай академиясының түлегімін және кәсіби шеберлік сайысының жеңімпазымын. Бұл көп нәрсені білдіреді — біз өзіміздің оқытушыларымыздың үміттерін ақтадық, біліктілікті арттыру курстарының 37 тыңдаушысының арасынан қазақстан полициясының 25-жылдығына арналған сайыста жүлделі орындарға ие болдық.

Жетекші ғалымдардың дәрістерінде жаңа білім алуға берілген мүмкіндік үшін алғыс айтамын. Біз күндізгі оқыту факультетінің тыңдаушыларымен өзіміздің аз уақыттағы тәжірибемізбен бөлістік. Бірақ, өзіңді Академияның болашақ түлектеріне кеңес айтып, білімімен бөлісе алатын адам сезіну сондай жақсы екен.

Біздің мұңайтқан бір нәрсе болса, ол – курстардың уақытының қысқалығы. Бір апта оқу – ол, әрине аз. Тағы да Т. Волошина, О. Чиржова өткізген тренингтердің тағы да өткізілгендігін қалар едік.  Оларға үлкен рахмет!

Академия басшылығына және барлық қызметкерлерге шығармашылық табыс тілеймін! Біліктілікті арттыру институтының қызметкерлеріне курстардың кәсіби ұйымдастырғандары үшін ерекше алғыс айтамын.

Академияның барлық ерлерін келе жатқан Отан қорғаушылар мерекесімен шын жүректен құттықтаймын!

Слушатели курсов повышения квалификации: с благодарностью к Академии

«Мы благодарны вам!» — эти слова при отъезде произносили слушатели курсов повышения квалификации. Новые знания, полезная информация, обмен опытом, общение – все это составляющие учебного процесса в Костанайской академии.

Капитан юстиции Медыбаева  Анара, начальник отдела службы пробации Карабалыкского района  ДУИС по Костанайской области

На курсах  повышения квалификации мы были  всего одну неделю – это очень мало, как показалось мне. Не было ни минуты свободного времени. Очень динамично, насыщенно и познавательно. В обсуждении проблем службы пробации участвовали ученые Академии — доктора и кандидаты наук  Шнарбаев Б.К., Слепцов И.В., Мизамбаев А.Е. Мы с удовольствием посетили тренинги по психологическому сопровождению осужденных, по профилактике СПИДа, по управлению конфликтными ситуациями в деятельности инспекторов службы пробации. Вдвойне приятно, мне как выпускнице Академии, побывать здесь еще раз. Изменилось многое, с тех пор как мы закончили обучение. Спасибо всем, кто когда-то работал с нами  – курсовому звену, профессорско-преподавательскому составу, работникам столовой, медицинской части.

Помимо ежедневной учебы мы еще участвовали в конкурсе профессионального мастерства. Такие конкурсы нужны – чтобы встряхнуться  эмоционально, оценить себя, повышать свой профессионализм.

Я прошла все этапы на отлично, и завоевала 1 место. Но эта победа не только моя, но и всех вас, сотрудников Академии. Ведь я выпускница Академии! Большое вам спасибо!

Хочу также поздравить всех мужчин с наступающим Днем защитников Отечества! Здоровья, благополучия и успехов и процветания нашей Академии!

Капитан юстиции Мусатаева Кира Равильевна, старший инспектор службы пробации ДУИС по Восточно-Казахстанской области

Я тоже выпускница Костанайской академии и тоже победительница конкурса профессионального мастерства. Это говорит о многом – мы не подвели наших преподавателей, и из 37 человек слушателей курсов повышения квалификации завоевали призовые места, в конкурсе, посвященном 25-летию казахстанской полиции.

Хочется выразить благодарность за возможность получить новые знания на лекциях ведущих ученых. Мы выступали на занятиях перед слушателями факультета очного обучения, делились своим, пока еще небогатым опытом. Но как приятно почувствовать себя человеком, который может поделиться  знаниями, дать совет будущим выпускникам Академии.

Единственное, что огорчило нас – краткосрочность курсов. Неделя обучения – это мало. Хотелось бы еще проведение тренингов. Их проводили у нас Волошина Т., Чиржова О. Спасибо им за обучение!

Желаю руководству Академии и всем сотрудникам творческих успехов! Отдельное спасибо сотрудникам Института повышения квалификации за профессиональную организацию курсов.

От всей души поздравляю всех мужчин Академии с наступающим праздником защитников Отечества!