16 магистр – Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі  дәрежесі атанды

ҚР ІІМ Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының қабырғасында 7М12301 –«Құқық қорғау қызметі» мамандығы бойынша ғылыми және педагогикалық магистратураның 16 магистрантына «Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі» дәрежесін беретін дипломдарды салтанатты марапаттау іс-шарасы өтті.
-Оқу барысында магистранттар кәсіби білім, қажетті дағдыларды ала білді. Жаңа лауазымда толыққанды жұмыс істеуге дайындалған түрлі тренингтер мен курстардан өтті. Түлектер бұнымен тоқтап қалмай, алдағы уақытта да білімдерін шыңдайтынына кәміл сенімдімін-деп атап өтті Академия бастығы, заң ғылымдарының докторы, доцент, полиция полковнигі Нұрлан Биекенов.
Сондай-ақ салтанатты іс-шараға Академия бастығының орынбасары, заң ғылымдарының кандидаты полиция полковнигі Қаракүшев Салімгерей Иманғалиұлы қатысып, түлектерге жүрекжарды ақ тілектерін жеткізіп, сәт-сапар тіледі.
Барлық магистранттарды диплом алуларымен шын жүректен құттықтаймыз және болашақ өмірлерінің жарқын болуын тілейміз!

16 магистров – магистры национальной безопасности и военного дела

В стенах Костанайской академии МВД РК имени Ш. Кабылбаева состоялось торжественное вручение дипломов магистрантам — выпускникам 2021 года. «Магистрами национальной безопасности и военного дела» стали 16 выпускников.
По словам начальника Академии полковника полиции Нурлана Биекенова, за время обучения они получили большой профессиональный багаж, необходимые знания и навыки. Прошли разнообразные курсы и тренинги, которые подготовили их к полноценной работе в новых должностях.
От всей души поздравляем всех магистрантов с получением дипломов и желаем, чтобы их дальнейшая жизнь была на высоком профессиональном уровне!

ОВВК