Әкімшілік құқық және әкімшілік қызмет кафедрасының дөңгелек үстелі

2018 жылдың 15 қарашасында Академияның оқу залында «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне өзгерістер мен толықтырулардың өзекті мәселелері» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Оған әкімшілік құқық және әкімшілік қызмет кафедрасының оқытушылары, Ғылыми-зерттеу орталығының қызметкерлері мен ғылыми және педагогикалық магистратураның 1 курс тындаушылары қатысты. Аталған іс-шара Академияның 2018 жылға арналған ҒЗЖ жоспары 261-тармағын іске асыру шеңберінде өткізілді.
Дөңгелек үстел барысында осы заңның кейіннен қабылдануына байланысты «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасының негізгі ережелері, сондай-ақ әкімшілік полицияның қолданылу аясына қатысты алдағы өзгерістер талқыланды.

15 ноября 2018 года в читальном зале Академии был проведен круглый стол на тему «Актуальные вопросы изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях», в котором приняли участие преподаватели кафедры административного права и административной деятельности, сотрудники Научно-исследовательского центра, а также магистранты 1 курса научно-педагогической магистратуры. Указанное мероприятие было проведено в рамках исполнения пункта 261 Плана НИОКР Академии на 2018 год.
В ходе проведения круглого стола были обсуждены основные положения проекта Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях», а также предстоящие изменения, касающиеся сферы деятельности административной полиции, в связи с последующим принятием указанного закона.

Әкімшілік құқық және әкімшілік қызмет кафедрасы