Үздік патриоттық әндер байқау-конкурсы

2019 жылы 6 мамырда Қазақстан Республикасы ІІМ Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының саптық алаңында Академияның 1,2,3 — курс курсанттары арасында «Отан қорғаушылар күніне» және «Жеңіс күніне» арналған патриоттық әндерді үздік орындау байқау –конкурсы өткізілді.

Комиссия құрамы: әскери және тактикалық — арнайы даярлық кафедрасының оқытушылары, оркестр жетекшісі полиция майоры Тулубаев Т.С.

Байқау – конкурсында Академия курсанттары өздерінің саптық әндерін, саптық өлеңдерді орындау шеберлігін және нысанды киім үлгісін сақтай алатынын көрсетті.

Байқау – конкурсының қорытындысы бойынша жүлдегерлер анықталды:

Қорап құрамында:

I орын – 1 курс (қыздар);

II орын – 3 курс (ұлдар);

III орын – 2 курс (қыздар).

Курс құрамында:

I орын – 3 курс;

II орын – 2 курс;

III орын – 1 курс.

Жарыс соңында барлық жүлдегерлер грамоталармен салтанатты түрде марапатталды.

ӘжТАД кафедрасының оқытушысы

полиция майоры М.Абильмажинов

Смотр-конкурс на лучшую патриотическую песню

6 мая 2019 года на строевом плацу Костанайской Академии МВД Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева среди курсантов 1,2,3 курсов Академии проведен смотр-конкурс на лучшую патриотическую песню, посвященное «Дню победы» и «Дню защитников Отечества».

Состав комиссии: преподаватели кафедры военной и тактико-специальной подготовки, руководитель оркестра майор полиции Тулубаев Т.

В ходе конкурса курсанты Академии показали строевую выучку,  слаженность, умение исполнять строевую песню и правильность ношения форменного обмундирования.

По результатам конкурса победителями стали:

В составе коробок:

I место – 1 курс (девушки);

II место – 3 курс (юноши);

III место – 2 курс (девушки).

В составе курсов:

I место – 3 курс;

II место – 2 курс;

III место – 1 курс.

В завершение конкурса победителям были торжественно вручены грамоты.

Преподаватель кафедры

военной и тактико-специальной подготовки