СЫРТТАЙ ОҚЫТУ НЫСАНЫНЫҢ ТҮЛЕКТЕРІ ҮШІН ЖАУАПТЫ КЕЗЕҢ

Мемлекеттік (қорытынды) аттестаттаудың мақсаты кәсіптік міндеттерді орындауға оқу орны түлегінің даярлық деңгейін және оның дайындық деңгейінің Білім және ғылым министрлігі бекіткен жоғары білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының талаптарына сәйкестігін белгілеу болып табылады.

Міне, сырттай оқыту нысанының курсанттары үшін айтулы күн туды, олар мемлекеттік емтихан тапсыруға кірісті. Ағымдағы жылғы 13 сәуірде компьютерлік тестілеу түрінде кешенді емтиханның бірінші кезеңі   басталды.
Қорытынды аттестаттау басталғанға дейін кеңес беру өткізіліп, Академияның сайтындағы білім беру порталында, Telegram каналында емтихандарға дайындық бойынша барлық қажетті оқу-әдістемелік материалдар орналастырылды.

Кәсіби даярлық факультеті

ОТВЕТСТВЕННЫЙ ЭТАП ДЛЯ ВЫПУСКНИКОВ
ЗАОЧНОЙ ФОРМЫ ОБУЧЕНИЯ

Целью государственной (итоговой) аттестации является установление уровня подготовленности выпускника учебного заведения к выполнению профессиональных задач и соответствия его подготовки требованиям государственного общеобязательного стандарта высшего образования, утвержденного Министерством образования и науки.
И вот наступил для курсантов заочной формы обучения знаменательный день, когда они приступили к сдаче государственного экзамена. 13 апреля т.г. начался первый этап комплексного экзамена в форме компьютерного тестирования.
До начала итоговой аттестации были проведены консультации, на сайте Академии на образовательном портале, Telegram канале размещены все необходимые учебно-методические материалы по подготовке к экзаменам.

Факультет профессиональной подготовки