Тергеу және анықтау басшылары Академия оқытушыларымен бірге сабақ өткізді

Академия базасында өткізілген тергеу және анықтау бөлімшелері бастықтарының жұмысын ұйымдастыру мәселелері бойынша ІІО басшыларының бірлескен семинар-кеңесі шеңберінде тергеу бөлімшелерінің басшылары қылмыстық іс жүргізу және криминалистика кафедрасының оқытушыларымен бірге сабақ өткізуге қатысты.

Криминалистика пәні аясында арнайы бастапқы дайындық курстарына кафедра профессоры А. В. Брылевскиймен бірге сабақты Солтүстік Қазақстан облысы ПД ТБ бастығының орынбасары полиция подполковнигі С. А. Табарин, сонымен қатар кафедра бастығы полиция подполковнигі С. А. Едресовпен Қостанай облысы ПД ТБ бастығының орынбасары полиция полковнигі Е. Қ. Нұрмұхамедов өткізді. Күндізгі оқыту факультетінің 205 және 208-оқу топтарына Қазақстан Республикасының қылмыстық іс жүргізу құқығы пәні бойынша аға оқытушы полиция майоры Арстанбаевамен және кафедра оқытушысы полиция майоры Ж. Қ. Нұрмағамбетовамен бірге сабақты Ақмола облысы Атбасар ПБ бастығының орынбасары полиция майоры Ш. А. Манатов және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы ПБ бастығының орынбасары полиция майоры Б. Б. Есімов өткізді. Криминалистика пәні бойынша 302 оқу тобына Петропавл бекетіндегі ЖПБ бастығының орынбасары полиция подполковнигі К. А. Омаров кафедра аға оқытушысы полиция майоры Н. К. Махамбетовпен бірге сабақ өткізді.
Сабақ өткізу барысында басшылар тергеу және анықтау қызметінің практикалық мәселелері бойынша білім алушыларда туындаған көптеген сұрақтарға жауап берді, сондай-ақ ІІО болашақ қызметкерлерінің кәсіби өсуі үшін көптеген кеңестер берді.
Қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасы

Руководители следствия и дознания провели занятия совместно с преподавателями Академии

В рамках проводимого на базе Академии кустового семинара — совещания руководителей ОВД по вопросам организации работы начальников подразделений следствия и дознания руководители следственных подразделений приняли участие в проведении занятий совместно с преподавателями кафедры уголовного процесса и криминалистики.
Так, на курсах специальной первоначальной подготовки в рамках дисциплины «Криминалистика» совместно начальником кафедры подполковником полиции Едресовым С.А. и профессором кафедры Брылевским А.В. в процессе проведения занятий приняли участие заместитель начальника СУ ДП Северо-Казахстанской области подполковник полиции Табарин С.А., а также заместитель начальника СУ ДП Костанайской области полковником полиции Нурмухамедов Е.К. Вместе с этим на факультете очного обучения в 205 и 208 учебных группах по дисциплине уголовно-процессуальное право Республики Казахстан совместно с старшим преподавателем майором полиции Арстанбаевой и преподавателем кафедры майором полиции Нурмагамбетовой Ж.К. занятия провели заместитель начальника Атбасарского РОП Акмолинской области майор полиции Манатов Ч.А. и заместитель начальника ОП Кызылжарского района ДП Северо-Казахстанской области майор полиции Есимов Б.Б.
На этом же факультете заместителем начальника линейного отдела полиции на ст. Петропавловск подполковником полиции Омаровым К.А. проведено занятие по дисциплине криминалистика в 302 учебной группе совместно со старшим преподавателем кафедры майором полиции Махамбетовым Н.К.
Входе проведения занятий руководители ответили на большое количество вопросов, возникших у обучаемых по проблемам практической деятельности следствия и дознания, а также дали множество советов для профессионального роста будущих сотрудников ОВД.