ПРОФЕССОР ҒЫЛЫМИ АТАҒЫ БЕРІЛУІМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Беларусь Республикасының Жоғары аттестаттау комиссиясы төралқасының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №19 қаулысымен Академияның қылмыстық құқық және жазаны орындауды ұйымдастыру кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының докторы Скаков Айдарқан Байдекұлына «Профессор» ғылыми атағы берілгенін зор қуанышпен және мақтанышпен хабарлаймыз.
Айдарқан Байдекұлына шын жүректен шығармашылық табыстар, барлық бастамаларына сәттілік, денсаулық және жақсы көңіл-күй тілейміз!

Құрметпен,
Академия ұжымы

ПОЗДРАВЛЯЕМ С ПРИСВОЕНИЕМ
УЧЕНОГО ЗВАНИЯ ПРОФЕССОРА

С большой радостью и гордостью сообщаем, что профессору кафедры уголовного права и организации исполнения наказания Академии, доктору юридических наук Скакову Айдаркану Байдековичу постановлением Президиума высшей аттестационной комиссии Республики Беларусь от 23 декабря 2020 года №19 присвоено ученое звание «Профессор».
От всего сердца желаем Айдаркану Байдековичу дальнейших творческих успехов, удачи во всех начинаниях, здоровья и хорошего настроения!

С уважением,
коллектив Академии