Академия қызметкерлерінің оқыту курсын аяқтауы туралы

2019 жылдың 5-7 қарашасы аралығында тренерлер үшін тренингтер курсының логикалық аяқталуы болып табылатын профессорлық-оқытушылық құрамның тренингтері рефреш өтті. Академияның 18 қызметкері теологиялық оңалту жұмысын ұйымдастыру бойынша ҚАЖ қызметкерлерін оқыту орталығында одан әрі жұмыс істеу үшін арнайы дайындықтан өткендігін еске салып өтейін.
Қорытынды модуль жұмысына қатысу үшін ұлттық сарапшылар, оқыту курсының жүргізушілері – психология ғылымдарының докторлары
Н. Ф. Фисенко, К. Ж. Алина, БҰҰ-ның ЕҚБ өкілдері Р. Қанатбаев, М. Бейсенова келді.
Бірінші күні сарапшылардың назарына үш бағыт бойынша: жедел қызметкерлер, психологтар және теологиялық және оңалту жұмыстары бойынша қызметкерлер үшін мамандар даярлаудың жұмыс бағдарламаларының жобалары ұсынылды.
Тренингтердің рефреші және оларды талқылау екінші және үшінші күні өтті. Академия қызметкерлері оқыту бағдарламаларының мазмұны бойынша сабақтардың тұсаукесерін ұсынды.
Жалпы оқыту курсын қорытындылай келе, тренерлер Е. С. Федотованы, М. С. Туйғановты, Б. Б. Альпеисовті ерекше баса айтып, Академияның профессорлық-оқытушылық құрамының жоғары педагогикалық әлеуетін атап өтті және ұжымға жаңа қызмет бағытында шығармашылық табыс тіледі.

Пробация қызметінің мамандарын
оқыту орталығының бастығы
полиция подполковнигі
Р. Мухтабаева

О завершении курса обучения сотрудниками Академии

С 5 по 7 ноября 2019 года прошли рефреш тренинги профессорско-преподавательского состава, которые являются логическим завершением курса тренингов для тренеров. Напомню, что 18 сотрудников Академии прошли специальную подготовку для дальнейшей работы в центре обучения сотрудников УИС по организации теологической реабилитационной работы. Для участия в работе завершающего модуля прибыли национальные эксперты, ведущие курса обучения – доктора психологических наук Фисенко Н.Ф., Алина К.Ж., представители УНП ООН – Канатбаев Р., Бейсенова М.
В первый день вниманию экспертов были представлены проекты рабочих программ подготовки специалистов по трем направлениям: для оперативных сотрудников, психологов и сотрудников по теологической и реабилитационной работе.
Рефреш тренинги и их обсуждение прошли во второй и третий день. Сотрудники Академии представили презентации занятий по содержанию обучающих программ.
Подводя итоги по всему курсу обучения, тренера отметили высокий педагогический потенциал профессорско-преподавательского состава Академии, особо выделив Федотову Е.С., Туйганова М.С., Альпеисова Б.Б., пожелали творческих успехов коллективу в новом направлении деятельности.

Начальник центра обучения
специалистов службы пробации