Құқық қорғау қызметінің болашақ қызметкерлеріне жолдау және нұсқау беру

2020 жылғы 23 желтоқсанда 4 курс 407,408,409, 410,411 оқу тобының курсанттарымен ZOOM платформасында ҚҚжЖОҰК-мен өндірістік практикадан өту туралы нұсқаулық кеңес өткізілді, оған жинақтау органдарының практикалық қызметкерлері Батыс Қазақстан облысы бойынша ҚАЖД кадр саясатының бастығы, әділет майоры А.Г. Бердыкулова, Алматы облысы бойынша ҚАЖД кадр саясатының аға инспекторы, әділет капитаны А.М. Сейтов, Алматы облысы бойынша ҚАЖД кадр саясатының аға инспекторы, әділет капитаны А. Абдуалиев, қатысты. Курсанттармен қызметтік-әскери тәртіптің сақталуы, өндірістік практикадан өту тәртібі, күнделіктердің дұрыс толтырылуы және өткен өндірістік практика туралы есептердің жазылуы туралы әңгіме жүргізілді, сондай-ақ курсанттарға өндірістік практика аяқталғаннан кейін ҚР ІІМ Академиясына алып келулері қажет құжаттар мен материалдарды жасау тәртібі түсіндірілді. Қорытындылай келе, ҚҚжЖОҰ кафедрасында практиканы қорғау тәртібі туралы ақпарат жеткізілді.

ҚҚжЖОҰ кафедрасының оқытушысы
полиция майоры
А.Ж. Уалиева

Напутствие и инструктаж  будущим сотрудникам правоохранительной службы

23.12.2020 года в формате онлайн на платформе  ZOOM с курсантами 4 курса 407,408,409, 410,411 учебной группы   кафедрой УП и ОИН Академии МВД РК было  проведено  инструктивное совещание  о прохождении производственной практики, в котором приняли участие практические сотрудники  комплектующих органов начальником кадровой политики майором юстиции Бердыкуловой А.Г.ДУИС по Западно —  Казахстанской области, старшим инспектором кадровой политики капитаном юстиции Сейтовым А.М  ДУИС по Алматинской области, старшим инспектором кадровой политики капитаном юстиции Абдуалиевым К.М. ДУИС по Алматинской области, С курсантами была проведена беседа о  соблюдение служебно-воинской дисциплины, о порядке прохождения производственной практики, правильность заполнения дневников и написании отчетов о пройденной производственной практики , также был разъяснен порядок составления документов и материалов с которыми курсантам по завершению производственной практики необходимо прибыть в Академию МВД РК. И в завершении была доведена информация о порядке прохождения защиты практики на кафедре УП и ОИН.

Преподаватель кафедры УПиОИН
майор полиции