Күндізгі оқыту факультетінің 2 курс курсанттарының оқу тәжірибесін қорғау күні

Ағымдағы жылдың 28-29 тамыз аралығында әкімшілік құқық және әкімшілік қызмет кафедрасында әкімшілік-құқықтық мамандану бойынша оқитын 2017 жылғы 2 курс курсанттарының оқу тәжірибесін қорғауы өтті. Оқу практикасы ішкі істер органдарының жергілікті полиция қызметінің аумақтық бөлімшелері базасында, учаскелік полиция инспекторлары мен кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі учаскелік полиция инспекторлары қызметтерінің басымдығымен өткізілді. Тәжірибені қорғау барысында курсанттар оқытушыларға тексеруге барлық қажетті құжаттарды ұсынды, сондай-ақ олардың оқу тәжірибесін өтеу кезінде алған дағдылары мен біліктерінің тізбесін түсіндірді.

Әкімшілік құқық
және әкімшілік қызмет
кафедрасының бастығы
полиция подполковнигі
А. Смышляев

Проведение защиты учебной практики курсантами 2 курса факультета очного обучения

С 28 по 29 августа текущего года на кафедре административного права и административной деятельности состоялась защита учебной практики курсантами 2 курса набора 2017 года, обучающихся по административно-правовой специализации. Учебная практика проводилась на базе территориальных подразделений местной полицейской службы органов внутренних дел, преимущественно служб участковых инспекторов полиции и участковых инспекторов полиции по делам несовершеннолетних. В ходе защиты практики курсанты представили на проверку преподавателям все необходимые документы, а также разъяснили перечень навыков и умений, приобретенных ими в период прохождения учебной практики.

Начальник кафедры АПиАД

подполковник полиции