Жыл сайынғы ІV «Білікті маман-2018» кәсіби шеберлік сайысы

Ішкі істер Министрінің, ішкі қызметінің аты аңызға айналған генерал-лейтенанты Шырақбек Қабылбаевтың туғанына 110 жыл толу мерейтойына және Астана қаласы мемлекетіміздің астанасының 20 жыл мерей тойын тойлауына арналған жыл сайынғы «Білікті маман-2018» кәсіби шеберлік сайысы өткізілуде.
Бұл сайыс ішкі істер органдарында қызмет көрсету үшін курсанттарды кәсіби даярлаудың сапасын және деңгейін анықтау, болашақ құқық қорғау органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру, ең жақсы мүмкіндіктерді анықтау, қызметкерлерді үздіксіз зерттеу мен үздік тәжірибелерді таратуда қызығушылығын арттыру мақсатында өткізіледі.
2018 жылдың 6 сәуірінде Академияның спорт кешенінде күндізгі оқу факультетінің курсанттары арасында кәсіптік біліктілік сайысының салтанатты ашылуы өтті. Іс-шараны Академия бастығының міндетін атқарушы полиция полковнигі С.Н. Бачурин ашты. Өз сөзінде ол жарыстың қатысушыларын құттықтап, оларға барлық кезеңдер мен жеңістердің сәтті өтулерін тіледі.
Сайысқа қатысуға дене шынықтыру, атыс дайындығы және оқу бойынша ең жақсы нәтиже көрсеткен курсанттар жіберіледі.
Сайыс үш кезеңнен тұрады:
1. Дене шынықтыру бойынша нормативтерді тапсыру.
2. Атыс дайындығы бойынша жаттығуларды орындау.
3. Базалық және кәсіптендіру пәндер бойынша сайыскерлердің практикалық дайындығы:
— тәжірибелік тапсырмалар мен қолданбалы тапсырмаларды, есептерді шешу.
«Құқық қорғау қызметі», «Педагогика және психология», «Әлеуметтік жұмыс» мамандықтары бойынша әр курста ең үздіктері таңдап алынады. Сайыстың нәтижелерін жариялау және жеңімпаздарды марапаттау Отан қорғаушылар күніне арналған салтанатты шарада өтеді.

Күндізгі оқыту факультеті

ІV ежегодный конкурс профессионального мастерства
«Білікті маман-2018»

Ежегодный конкурс профессионального мастерства «Білікті маман-2018» проводится в юбилейный год празднования 110-летия со дня рождения легендарного Министра внутренних дел, генерал-лейтенанта внутренней службы Шракбека Кабылбаева и 20-летия столицы нашего государства – города Астана.
Данный конкурс проводится с целью определения качества и уровня профессиональной подготовки курсантов к службе в ОВД, совершенствования мастерства будущего сотрудника правоохранительных органов, выявления лучших, повышение заинтересованности личного состава в постоянном изучении и распространении передового опыта.
6 апреля 2018 года в спортивном комплексе Академии состоялось торжественное открытие проведения конкурса профессионального мастерства среди курсантов факультета очного обучения. Открыл мероприятие исполняющий обязанности начальника Академии полковник полиции Бачурин С.Н. В своем выступлении поприветствовал участников конкурса и пожелал им успешного прохождения всех этапов и побед.
К участию в конкурсе допущены курсанты, которые показали лучшие результаты по физической, огневой подготовке и учебе.
Конкурс проводится в три этапа:
1. Сдача нормативов по физической подготовке.
2. Выполнение упражнений по огневой подготовке.
3. Практическая подготовка конкурсантов по базовым и профилирующим дисциплинам:
— решение практических заданий и прикладных задач
По результатам трех этапов будут подведены итоги и выбраны лучшие из лучших на каждом курсе по трем специальностям: «Правоохранительная деятельность», «Педагогика и психология», «Социальная работа». Объявление итогов конкурса и награждение победителей состоится на торжественном мероприятии, посвященном «Дню защитника Отечества».

Факультет очного обучения