«ЖОО-ның  білім беру үдерісінде оқытудың заманауи технологиялары»

ЖОО-ның оқу процесінде заманауи технологияларды қолдану мәселелерінің өзектілігі қоғамда болып жатқан интеграциялық және ақпараттық процестер туындатады. Жаңа білім беру жүйесінің қалыптасуы, әлемдік білім беру кеңістігіне енгізуге бағытталған.
2021 жылдың 31 мамыры мен 10 маусымы аралығында Қостанай академиясының базасында 18 сағатқа есептелген «ЖОО-ның білім беру үдерісінде оқытудың заманауи технологиялары» бағдарламасы бойынша біліктілікті арттыру курсы өткізілді. Іс-шараға ІІМ Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының оқытушылары қатысты.
Жемісті жұмыс қорытындысы бойынша, курсқа қатысушыларға сертификаттар табысталды.

«Современные технологии обучения в образовательном
процессе ВУЗа»

Актуальность проблемы применения современных технологий в образовательном процессе ВУЗа вызвана интеграционными и информационными процессами, происходящими в обществе, становлением новой системы образования, ориентированной на вхождение в мировое образовательное пространство.
Так, с 31 мая по 10 июня 2021 года на базе Костанайской академии проведен курс повышения квалификации по программе «Современные технологии обучения в образовательном процессе ВУЗа», рассчитанный на 18 часов. В мероприятии приняли участие преподаватели Костанайской академии МВД Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева.
По итогам плодотворной работы участникам курса выданы сертификаты.

Старший преподаватель-методист
учебно-методического центра