ЖАС ҒАЛЫМДАР, ДОКТОРАНТТАР МЕН МАГИСТРАНТТАРДЫҢ «ҚАБЫЛБАЕВ ОҚУЛАРЫ» ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ ӨЗ ЖҰМЫСЫН БАСТАДЫ

2021 жылдың 18 наурызында бейнеконференцбайланыс режимінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және оқу орнымыздың 50 жылдығына арналған жас ғалымдар, докторанттар мен магистранттардың «Қабылбаев оқулары» Халықаралық ғылыми конференциясының 1 секциясы «Қазақстанның ІІО дамуындағы Шырақбек Қабылбаевтың рөлі: тарих сабақтары мен құқықтық тәртіпті қамтамасыз етудің өзекті мәселелері» атты тақырыбында өткізілді.
Конференция қатысушыларына арнап Қазақстан Республикасы ІІМ Ш.Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының бастығы, заң ғылымдарының докторы, доцент, полиция полковнигі Нұрлан Амангелдіұлы Биекенов құттықтау сөз сөйледі.
Н.А. Биекенов қатысушыларға қызықты және сындарлы диалог, жемісті ғылыми пікірталас тіледі. Осы конференция аясында үлкен Ғылымға алғашқы қадам жасаған жас ғалымдар, докторанттар мен магистранттар баяндама жасап қана қоймай, өздерінің кәсіби қызметіне қажетті жаңа білімді де ала алады.
Конференция қатысушыларына арнап Ресей ІІМ Барнаул заң институтының, Ресей ІІМ Сібір заң институтының, Ресей ІІМ Орал заң институты мен А. Байтұрсынов атындағы  Қостанай өңірлік университетінің өкілдері құттықтау сөз сөйледі.
Бейнеконференция байланысы режимінде өткен конференция жұмысына Ресей және Қазақстанның серіктес жоғары оқу орындарының өкілдері, жас оқытушылар, сондай-ақ Қазақстан Республикасы ІІМ Ш.Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының 1-2 курс магистранттары қатысты.

ҒЗжРБЖҰБ

ПРОВЕДЕН ПЕРВЫЙ ДЕНЬ
МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНОЙ КОНФЕРЕНЦИИ МОЛОДЫХ УЧЕНЫХ, ДОКТОРАНТОВ, МАГИСТРАНТОВ
«КАБЫЛБАЕВСКИЕ ЧТЕНИЯ»

18 марта 2021 года в режиме видеоконференцсвязи проведена 1 секция дистанционной Международной научной конференции молодых ученых, докторантов, магистрантов «Кабылбаевские чтения», посвященную 30-летию Независимости Республики Казахстан и 50-летию ВУЗа на тему «Роль Шракбека Кабылбаева в развитии ОВД Казахстана: уроки истории и актуальные проблемы обеспечения правопорядка».
С приветственным словом к участникам конференции выступил  начальник Костанайской академии МВД Республики Казахстан имени Ш. Кабылбаева, доктор юридических наук, доцент, полковник полиции Биекенов Нурлан Амангелдинович.
Биекенов Н.А. пожелал присутствующим интересного и конструктивного диалога, плодотворной научной дискуссии. В рамках данной конференции начинающие ученые, магистранты, докторанты, делающие первые шаги в большую науку, имеют возможность не только выступить с докладами, но и приобрести новые знания, необходимые для своей профессиональной деятельности.
С приветственным словом к участникам конференции выступили также представители Барнаульского юридического института МВД России, Сибирского юридического института МВД России, Уральского юридического института МВД России, Костанайского регионального университета им. А. Байтурсынова.
В работе конференции в режиме видеоконференцсвязи приняли участие представители вузов-партнеров России и Казахстана, молодые преподаватели, а также магистранты 1-2 курсов Костанайской академии МВД Республики Казахстан им. Ш. Кабылбаева.

ООНИиРИР