Қылмыстық процесте іс жүргізу құжаттарын жасау

2021 жылдың 8 мамырында  ҚР ІІМ Ш.Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының кәсіби дайындық факультетінің үшінші курс тыңдаушыларына практикалық сабақ өткізу үшін Қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасы бастығының орынбасары полиция полковнигі С.Н. Кадацкий, Нұр-Сұлтан қаласы Алматы ауданы ПБ бастығының орынбасары, полиция майоры М.К. Оразбаева оқу процесіне тартылды.
Сабақ аясында тінту мен алу туралы іс жүргізу құжаттарын жасау тәртібі, сондай-ақ оларды жасау кезінде жіберілген тергеу қателіктері түсіндірілді. М.К.Оразбаева өзінің назарын тергеу әрекеттерін жүргізудің тактикалық тәсілдеріне аударды.
Қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасы Қазақстан Республикасының ІІО үшін жоғары білікті мамандар даярлау мақсатында алдын ала тергеудің қазіргі қызметкерлерімен тұрақты негізде тығыз өзара іс-қимылды жүзеге асырады.

Қылмыстық процесс және криминалистика кафедрасы
бастығының орынбасары, з.ғ.к.,
полиция полковнигі
Кадацкий С.Н.

Составление процессуальных документов в уголовном процессе

08.05.2021г. заместителем начальника кафедры уголовного процесса и криминалистики Костанайской академии МВД РК им. Ш.Кабылбаева, полковником полиции Кадацким С.Н., совместно с заместителем начальника СО УП района Алматы г. Нур-Султана, майором полиции  Оразбаевой М.К. в режиме онлайн проведено практическое занятие с курсантам ФПП 3 курса 305 учебной группы Костанайской академии МВД РК им. Ш.Кабылбаева.
В рамках занятия был разъяснен порядок составления процессуальных документов о производстве обыска и выемки, а также следственные ошибки, допускаемые при  их составлении. Оразбаева М.К. акцентировала свое внимание на тактические приемы проведения следственных действий.
Кафедрой уголовного процесса и криминалистики на постоянной основе осуществляется тесное взаимодействие с действующими сотрудниками предварительного следствия с целью подготовки высококвалифицированных специалистов для ОВД Республики Казахстан.

Заместитель начальника кафедры уголовного процесса
и криминалистики к.ю.н.
полковник полиции