Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі полиция генерал-лейтенанты Ерлан Тұрғымбаевтың «Қазақстан полициясы күнімен» құттықтауы

Ішкі істер органдарының, Ұлттық ұланның қылмыстық-атқару жүйесінің барлық ардагерлерін, қызметкерлерін және әскери қызметшілерін, ІІМ оқу орындарының тыңдаушылары мен курсанттарын, сондай-ақ олардың отбасы мүшелерін кәсіби мереке – Полиция күнімен құттықтаймын!
Бұл мереке ішкі істер органдары қызметкерлерінің кәсіби шеберлігі мен ержүректігіне, Отан мен халыққа қызмет етуде құқықтық тәртіп сақшыларының бірнеше буыны іргесін қалаған озық дәстүрлеріне деген құрмет болып саналады.
Егемендігіміздің алғашқы күнінен бастап ішкі істер органдарының қызметкерлері елімізде тұрақтылықты қамтамасыз ету, қоғамдық тәртіпті сақтау, қылмыспен күрес бойынша Президентіміз қойған міндеттерді атқарып келеді.
Жүргізіліп жатқан реформа шеңберінде Ішкі істер министрлігі қоғаммен тиімді өзара іс-қимылды ұйымдастыру және жұмыстың сервистік моделіне көшуді ұйымдастыру бойынша шаралар қабылдауда, оның басты критерийі – халықтың полицияға деген сеніміне ие болу.
Осы маңызды және жауапты мемлекеттік міндеттерді шешу – барлық полиция қызметкерлерінен жоғары жауапкершілікті және қызметтік міндеттерін мінсіз атқаруды талап етеді.
Бүгінгі күні ардагерлерімізге жас қызметкерлерді тәрбиелеуге және қазақстандық полицияның жарқын дәстүрлерін сақтауға қосқын зор үлесі үшін ерекше алғыс білдіремін.
Ішкі істер органдарының қызметкерлері келешекте де өз қызметтік борышын аянбай атқарып, құқықтық тәртіп пен азаматтардың қауіпсізідігін тиісті деңгейде қамтамасыз ететініне сенім артамын.
Сіздерге зор денсаулық, отбасыларыңызға береке-бірлік және Отанымыз – Қазақстан Республикасының игілігі жолындағы қызметтеріңізге табыс тілеймін!

—————————

Поздравляю всех ветеранов, сотрудников и военнослужащих органов внутренних дел, Национальной гвардии, уголовно-исполнительной системы, слушателей и курсантов учебных заведений МВД, а также членов их семей с профессиональным праздником – Днем казахстанской полиции!
Этот праздник – дань уважения профессионализму и мужеству сотрудников органов внутренних дел, лучшим традициям служения Отечеству, которые закладывались многими поколениями защитников правопорядка.
С первых дней независимости органы внутренних дел успешно выполняют поставленные Президентом страны задачи по обеспечению стабильности в государстве, охране общественного порядка, борьбе с преступностью.
В рамках проводимой реформы Министерством внутренних дел принимаются меры по организации эффективного взаимодействия с общественностью и переходу на сервисную модель работы, где главным критерием является доверие населения к полиции.
Решение этих значимых и ответственных государственных задач требует от наших сотрудников высокой ответственности, профессионализма и безупречного исполнения служебных обязанностей.
В этот день выражаю особую благодарность нашим ветеранам за их весомый вклад в воспитание молодых сотрудников и сохранение славных традиций казахстанской полиции.
Уверен, что сотрудники органов внутренних дел будут и впредь образцово и самоотверженно исполнять свой служебный долг, обеспечивая правопорядок и безопасность граждан.
Желаю всем крепкого здоровья, семейного благополучения и успехов на благо процветания нашей Родины – Республики Казахстан!

Министр внутренних дел
Республики Казахстан генерал-лейтенат полиции Е.Тургумбаев