ІІО әлеуметтік жұмысты ұйымдастыру кафедрасында конференция өткізу

2019 жылдың 15 мамырында ІІО әлеуметтік жұмысты ұйымдастыру кафедрасы «Пробация қызметінің өзекті мәселелері» тақырыбында 3-курс курсанттары арасында конференция өткізді. Конференцияға қатысқандар: БАжҚДИ тыңдаушылары: Жамбыл облысы бойынша ҚАЖД ПҚББ бастығы әділет подполковнигі Нурмаханбетова Ж.А., Жамбыл облысы бойынша ҚАЖД Тараз қаласының пробация қызметінің бастығы әділет капитаны Ниязымбетов А.Т., Қостанай облысы бойынша ҚАЖД Рудный қ. пробация қызметінің инспекторы әділет аға лейтенанты Нурахметова А.Х., Шымкент қаласының пробация қызметінің бастығы әділет подполковнигі Жусіпбеков О.К., Зыряновск ауданының №2 пробация қызметінің аға инспекторы әділет лейтенанты Досаликов Д.Д., Академия ҒЗО ғылыми полиция капитаны Аужанов Р.Б, сонымен қатар ІІО әлеуметтік жұмысты ұйымдастыру кафедрасының оқытушылары полиция подполковнигі Туретаев К.С., полиция капитаны Бабич А.А., полиция капитаны Абишева А.К. Баяндамамен 301-оқу тобынан Жалғас Г., 305-оқу тобынан Кабдуллинов М., Мыктыбай С., 306-оқу тобынан Камасов Д., Мухамбетсапов Н., Арынгазин Х., Оспанова Р., 310-оқу тобынан Ядыкаров А., Сабиева А., 309-оқу тобынан Алимбаева М. сөз сөйледі. Курсанттардың баяндамада қарастырған сұрақтары пробацияның өзекті мәселелерін қамтыды, көбісі сот алдындағы пробацияны қолдану, сотталғандарға әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету, Қазақстан Республикасында қараудың электронды құралдарын қолдану және тағы басқалары қарастырылды. Баяндамалардың қорытындысы бойынша қатысқандар қызықтыратын сұрақтарын қойып, пробация институтының практикалық қолданылуы бойынша ой алмасты.

ІІО әлеуметтік жұмысты ұйымдастыру
кафедрасының оқытушысы
полиция капитаны
Бабич А.А.

Проведение конференции на кафедре
организации социальной работы в ОВД

15.05.2019 года кафедрой организации социальной работы в ОВД была проведена конференция среди курсантов 3 курса на тему: “Актуальные проблемы службы пробации”. На конференции присутствовали слушатели ИПКиП: начальник ОРСП ДУИС по Жамбыльской области подполковник юстиции Нурмаханбетова Ж.А., начальник службы пробации города Тараз ДУИС по Жамбыльской области капитан юстиции Ниязымбетов А.Т., инспектор службы пробации г. Рудный ДУИС по Костанайской области старший лейтенант юстиции Нурахметова А.Х., начальник службы пробации г. Шамкент подполковник полиции Жусіпбеков О.К., старший инспектор службы пробации № 2 Зыряновского района лейтенант юстиции Досаликов Д.Д., научный сотрудник НИЦ Академии капитан полиции Аужанов Р.Б, а также преподаватели кафедры организации социальной работы в ОВД подполковник полиции Туретаев К.С., капитан полиции Бабич А.А., капитан полиции Абишева А.К. С докладами выступили курсанты Жалғас Г. (301 учебный взвод), Кабдуллинов М., Мыктыбай С. (305 учебный взвод), Камасов Д., Мухамбетсапов Н., Арынгазин Х., Оспанова Р. (306 учебный взвод), Ядыкаров А., Сабиева А. (310 учебный взвод), Алимбаева М. (309 учебный взвод). Рассматриваемые курсантами вопросы в представленных докладах касались актуальных проблем пробации, в частности практики применения досудебной пробации, оказания социально-правовой помощи осужденным, использования в Республике Казахстан электронных средств слежения и многие другие. По итогам докладов присутствующие задали интересующие вопросы и обменялись мнением по практическому применению института пробации.

Преподаватель кафедры
организации социальной работы в ОВД