СЫРТТАЙ ОҚУ НЫСАНЫНЫҢ БІТІРУШІ КУРС ТҮЛЕКТЕРІНІҢ 2021 ЖЫЛҒЫ ҚОРЫТЫНДЫ МЕМЛЕКЕТТІК АТТЕСТАЦИЯСЫ

Академиялық күнтізбеге және оқу жұмыс жоспарына сәйкес 2021 жылғы 5 сәуір
мен 2 мамыр аралығында Академияда сырттай оқу нысанындағы бітіруші курстардың қорытынды аттестаттауы өткізіледі.
7 сәуірде нысанды киім киюді сақтау бойынша саптық байқау өткізілді.
Білім алушылардың Академия басшылығымен кездесуі ұйымдастырылды және өткізілді.
Мемлекеттік емтихандарды тапсыру алдында тәжірибелі оқытушылар шолу дәрістерін оқып, кеңестер берді.
Кешенді мемлекеттік емтихан тапсыру 2021 жылғы 13 сәуірден басталады және екі кезеңде өтеді: компьютерлік тестілеу және екі бейіндік пән бойынша ауызша түрде.

Кәсіби даярлық факультеті

ИТОГОВАЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ АТТЕСТАЦИЯ — 2021
КУРСАНТОВ ВЫПУСКНОГО КУРСА ЗАОЧНОЙ ФОРМЫ ОБУЧЕНИЯ

В соответствии с академическим календарем и рабочим учебным планом в период с 5 апреля по 2 мая 2021 года в Академии проводится итоговая аттестация  выпускных курсов заочной формы обучения.
7 апреля проведен строевой смотр по соблюдению ношения форменной одежды.
Организована и проведена встреча обучающихся с руководством Академии.
До начала сдачи государственных экзаменов опытными преподавателями  прочитаны обзорные лекции и проведены консультации.
Сдача комплексного государственного экзамена начнется с 13 апреля 2021 года и пройдет в два этапа: компьютерное тестирование и  в устной форме по двум профилирующим дисциплинам.

Факультет профессиональной подготовки