Алғашқы офицерлік погондар берілді

Қазақстан полициясы күнін мерекелеу аясында қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан Ішкі істер органдарының қызметкерлері мен Ұлттық гвардия әскери қызметшілерінің ескерткішіне гүл шоқтарын қою, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жоғары оқу орындарының түлектеріне лейтенант погондарын табыстау салтанаты өтті.
Осы жылы Қазақстан Республикасы ІІМ Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының 19 үздік курсанттарының ішінен 6 курсант — Мухаметханов Бағнұр, Самбетова Зәуреш, Мажитова Айжан, Мұқанова Самал, Каламбаева Альбина, Цой Екатерина Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі, полиция генерал-лейтенанты Ерлан Тұрғымбаевтың қолынан алғашқы лейтенант погондары табыс етілді.
Олар Академияда оқу процесінде оқытылған пәндер бойынша қажетті білім алу үшін барлық күш-жігерін жұмсады. Біз түлектердің Академия қабырғасында алған білімдері, біліктері мен дағдыларын іс жүзінде сәтті қолданатындарына сенім білдіреміз.

Күндізгі және сырттай оқыту факультетінің
аға оқытушы-әдіскері
полиция подполковнигі
Е. Акимжанов

Вручение первых офицерских погон

В рамках празднования Дня Казахстанской полиции состоялась церемония возложения цветов к монументу сотрудникам органов внутренних дел и военнослужащим национальной гвардии, погибшим при исполнении служебных обязанностей, а также вручение лейтенантских погон выпускникам вузов МВД Республики Казахстан.
В этом году из 19 отличников Костанайской академии МВД Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева 6 курсантов: Мухаметханов Багнур, Самбетова Зауреш, Мажитова Айжан, Муканова Самал, Каламбаева Альбина, Цой Екатерина получили первые лейтенантские погоны из рук Министра внутренних дел Республики Казахстан, генерал-лейтенанта полиции Ерлана Тургумбаева.
В процессе обучения в Академии они прилагали все свои старания и усилия, чтобы получить необходимые знания по изучаемым дисциплинам. Мы надеемся, что полученные знания, умения и навыки в стенах Академии, они успешно будут применять в практической деятельности.

Старший преподаватель-методист
факультета очного и заочного обучения
подполковник полиции
Е. Акимжанов