Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы қызметкерінің қатысуымен сабақ өткізілді

2020 жылдың 20 қарашасында ІІО әкімшілік қызмет кафедрасының аға оқытушылары Сергей Васильевич Корнейчук және Ержан Маратович Хакимовтың ұйымдастыруымен «Қостанай облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы» РММ Қостанай инспекциясы бөлімше қызметкерлерімен орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің мамандандырылған және табиғатты қорғау ұйымдарының аумақтық бөлімшелері инспекторларымен бірлесе қызмет бабында ғылыми әдістемелік ұсынымдарды қажетті тиісті кәсіптік дағдылар мен іскерліктерді алу және жетілдіру мақсатында сабақ өткізілді.
Сонымен қатар, сабақ барысында табиғат қорғау ұйымдары инспекторларының полиция қызметкерлерімен экологиялық құқық бұзушылықтардың шеңберінде әдістемелік ұсынымдарды пайдалану ерекшеліктері көзделді.

ІІО ӘҚ кафедрасының аға оқытушысы
полиция майоры