КҮНДІЗГІ ОҚЫТУ НЫСАНЫНЫҢ 4 КУРС (2015 ж.қ.) КУРСАНТТАРЫ АРАСЫНДА 2019- ҚОРЫТЫНДЫ МЕМЛЕКЕТТІК АТТЕСТАТТАУ

Академиялық күнтізбеге және оқу жұмыс жоспарына сәйкес 2019 жылдың 27 мамыры мен 22 маусымы аралығында 4 курс (2015 жылғы жинақ) курсанттарының қорытынды Мемлекеттік аттестациясы өткізілуде. 2019 жылдың 27-28 мамырында күндізгі оқыту нысанының 4-курс курсанттары арасында өндірістік тәжірибені қорғау өткізілді. Барлық курсанттар өндірістік тәжірибені сәтті қорғады және Академия бастығының бұйрығымен қорытынды Мемлекеттік аттестацияны тапсыруға жіберілді. Мемлекеттік аттестация комиссиясының бірінші отырысы өткізілді, онда: «Жоғары білімнің оқу бағдарламаларын жүзеге асыратын, ІІМ білім ұйымдарында оқитындарға қорытынды аттестацияны өткізу тәртібі туралы», «Күндізгі оқыту нысаны 4 курс (2015 ж.қ.) курсанттарымен оқу жоспарының орындалғандығы және оларды қорытынды Мемлекеттік аттестацияға жіберу туралы» 2 сұрақ қарастырылды. 2019 жылдың 6 маусымынан бастап Академия түлектері Мемлекеттік аттестацияны тапсыра бастады.
Күндізгі оқыту нысанының 4 курс курсанттарының Мемлекеттік аттестаттау 2 кезеңнен тұрады: 3 пән бойынша компьютерлік тестілеу және 2 пән бойынша ауызша тапсырма шешуімен орындалды.

КҮНДІЗГІ ЖӘНЕ СЫРТТАЙ ОҚЫТУ ФАКУЛЬТЕТІ

ИТОГОВАЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ АТТЕСТАЦИЯ — 2019
КУРСАНТОВ 4 КУРСА ОЧНОЙ ФОРМЫ ОБУЧЕНИЯ
(НАБОРА 2015 г.)

В соответствии с академическим календарем и рабочим учебным планом в период с 27 мая по 22 июня 2019 года проводится итоговая Государственная аттестация курсантов 4 курса (набор 2015 года). 27-28 мая 2019 года состоялась защита производственной практики курсантов 4 курса очной формы обучения. Все курсанты успешно защитили производственную практику и Приказом начальника Академии были допущены к итоговой Государственной аттестации. Состоялось первое заседание Государственной аттестационной комиссии, на котором были рассмотрены 2 вопроса: «О порядке проведения итоговой аттестации обучающихся организаций образования МВД, реализующих образовательные программы высшего образования», «О выполнении учебного плана курсантами 4 курса (н.2015 г.) очной формы обучения и допуске их к итоговой Государственной аттестации».
6 июня 2019 года выпускники Академии очной формы обучения приступили к сдаче экзаменов Государственной аттестации.
Государственная аттестация курсантов 4 курса очной формы обучения проходит в 2 этапа: компьютерное тестирование по 3 дисциплинам; устно по 2 дисциплинам с решением задачи.

ФАКУЛЬТЕТ ОЧНОГО И ЗАОЧНОГО ОБУЧЕНИЯ